KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-04-15 15:23:01 
Kochani! W życiu każdego samochodu pzychodzi czas, gdzie musi zmieić swoje butki. No samochód też człowiek, nie odmówisz mu. Tym bardziej, jak chce się doejać do celu. Generalnie chciałabym znaleźć jakiś sklep, w którym można kupić czy to felgi, czy opony. Co polecacie?

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2016-07-20 20:47:56 
Hej! Ja osobiście robię zakupy w internecie. Kupowałam tam ostatnio opony, łap linka: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Vredestein-zimowe. Sklep ma raz, że profesjonalną obsługę, panowie zawsze potrafili mi doradzić. Dodatkowo jeszcze świetne ceny, wiec koleżanko, jeśli chcesz dobry sklep, to ten jest myśle najlepszy ;)

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2016-07-20 21:32:42 
Zgadzam się. Też tam ostatnio kupiłem felgi stalowe nowe. Renomowane marki, naprawdę dobrzy fachowcy, no i ceny, że szczena opada i zbierać trzeba z podłogi ;)

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2016-07-21 00:09:41 
O, a jakie felgi kupiłeś? Bo ja sama się zastanawiałam nad tym, czy i ja nie powinnam wymienić…

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2016-07-21 02:25:44 
Oczywiście kupiłem felgi alcar :) Jak dla mnie to najlepsza firma, oferująca felgi. Myślałem nad aluskami, ale ostatecznie padło na stal. Dla mnie to istne arcydzieło motoryzacji :)

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2016-07-21 03:33:35 
Ja też polecam ten sklep, co to tutaj rozprawiaja o niem :) Mają tam tanie opony motocyklowe, a że ja mam genialnego jednoślada, na którym pruję przez miasto i autostrady (całe kilka kilometrów…), to potrzebuję solidnyvh opon. I tam je znajduję i to za zupełnie przyzwoity kosz t;)

Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2016-07-21 05:05:42 
Ja ostatnio kupiłem w tym sklepie opony od Michelin i oprócz ceny byłem bardzo zadowolony z obsługi. Choć z początku zamówiłem złe opony (nie wiem, jak to możliwe, ale rąbnąlem się na rozmiarów ce), to nie było żadnego problemu z odesłaniem i zamówieniem odpowiednic hopon. Myślę, że będę tam robic każde zakupy związane z oponami. I jeśli Ty potrzebujesz fachowców od opon, to tam znajdziesz najlepszych ;)

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-07-21 07:38:52 
No z taką rekomendacją nie da się walczyć :) dziękuję Wam wszystkim za Wasze opinie i podpowiedzi.

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2016-07-21 09:18:23 
Najważniejsze, że Ty znajdziesz dobry sklep dla siebie ;) Trzymaj się i powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015