KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-04-15 15:23:01 
Mam do sprzedania autko, które co prawda na chodzie, już mi się znudzilo. Tylko 5 latek ma, nigdy nie było z nim większego problemu. Ale jednak chce teraz cos wziąć w leasing bo mam szanse jeszcze. Czy znacie może jakiś autokomis, który daje dobre ceny?

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2016-08-30 06:05:55 
Tak naprawde jak chcesz to puscic do komisu to jednak niekoniecznie latwo może być z modelem, który jest popularny. Swego czasu było duzoScodyOctavii na rynku i potem ciezko się je doscsprzedawalo. Nie piszesz jakie masz ale jak jest calkiem jeszcze swieze to na pewno wiecejchetnych znajdziesz. Chociazzalezy jaki stan, czy powypadkowe itd.

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2016-08-30 08:03:16 
w skupach aut robiawycene często na szybko wiec jak ci zalezy na tym żeby to szybko sprzedac bo masz dobra oferte na leasing to pewnie ze to dobry pomysl to puscic do skupu aut. Tylko pamiętaj , ze cena musi być dobra. Bo uczciwa cena wg mnei to podstawa no i nadal można znalexc firmy, które odkupuja za gotowke. Wiem ze superautomarket.pl tak robi bo mój brat tam sprzedawal im swojego wysłużonego Fordzika i jednak nie narzekal. Wiem ze nie musialrobic nawet badan diagnostycznych. Ale każdy skup ma wlasnereguly to jasne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015