Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2013-08-22 05:56:47 
Witajcie forumowicze. Jestem niedoświadczony w kwestii wypraw, ale kręci mnie to niesamowicie. Czy moglibyście udzielić kilku cennych porad odnośnie tego co zabrać ze sobą, co się przydaje, a co lepiej sobie odpuścić, by nie dźwigać tyle. Potrzebna mi taka szybka ocena rzeczy, które warto zabierać ze sobą. Pozdrowienia i liczę na poważne komentarze.

Smerfetka

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Julianowice

#2016-10-20 01:00:36 
Cześć. Mam niewielkie doświadczenie, bo byłam tylko raz na takiej wyprawie. Wraz z przyjaciółmi i moim kolega przewodnikiem byliśmy trzy dni, na łonie natury. Co było przydatne, przede wszystkim coś do spania, ciepłe ubranie, narzędzia skauta, ale także i wygodne obuwie. Wtedy zabrałam adidasy i nie byłam do końca zadowolona. Koleżanka miała trapery i o wiele lepiej sobie ode mnie radziła. Sądzę, że trzeba także pomyśleć nad takimi typowymi elementami typu chusteczki higieniczne, papier toaletowy, jakiś żel antybakteryjny, bo nie zawsze jest możliwość by się umyć. To tyle. Pozdrawiam

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2016-10-20 03:09:55 
Witajcie. Ciekawe spostrzeżenia o żelu antybakteryjnym nigdy bym nawet nie pomyślał. Może nawet przydatne. Ja bym ci polecił dobrej marki obuwie do trekkingu. Sądzę, że wygoda poruszania się w ciepłych butach, które są odporne na wilgoć to fundament udanej podróży pieszej. Na pewno pod uwagę wziąłbym obuwie. To najważniejsze.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-10-20 05:56:34 
Dzień dobry. Ja też kilka razy miałam okazję obcować w ten sposób z przyrodą. Ja bym tu jeszcze prócz tego co zostało już powiedziane, bo w stu procentach się z tym zgadzam ;) poradziła, aby kupić sobie dobrej jakości namiot dwuosobowy napieszo.pl w tym sklepie znajdziecie także więcej dobrych produktów i akcesoria do pieszych wycieczek, które można zabrać ze sobą, tak więc nie ma na co czekać tylko kompletować ekwipunek. Pozdrawiam.

postrzelony

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Słupsk

#2016-10-20 08:00:50 
Dobry wybór, tam jest wszystko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015