Tramboba

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Poznań

#2013-08-22 08:01:14 
Witam wszystkich forumowiczów. Nigdy nie byłam za granicą i w tym roku bardzo chciałabym to zmienić. Całkiem nieźle zarabiam, dlatego cena nie gra roli. Doradźcie mi proszę, w jakim kraju czy konkretnej miejscowości czekają mnie niesamowite wrażenia. Jakim jestem typem podróżnika? Wzrokowym :) Liczą się dla mnie ładne widoki, zabytki oraz płynąca z obiektów historycznych nauka. Chciałabym w życiu przeżyć jak najwięcej więc byłoby świetnie, gdyby polecony przez Was kraj totalnie różnił się od miejsca, w którym mieszkam teraz.

SuperOwca

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2016-12-05 05:53:10 
Z tego co wiem, wyprawy do Gruzji cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ze względu na fascynującą kulturę, tradycje. W ogóle to żółwik, ponieważ ja także lubię poznawać nowe miejsca i czegoś się uczyć, zamiast tylko tępo obserwować. Co jest jeszcze piękne w Gruzji? Z pewnością te widoki! Jeśli lubisz oglądać i chłonąć piękne nieznanych terytoriów, myślę że ten kraj spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wycieczka objazdowa pozwoli Ci odkryć wszystkie perełki Gruzji. Najlepiej jest pojechać na kilka dni, na przykład na tydzień lub dłużej.

zonaleona

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Gniezno

#2016-12-05 06:40:45 
Fascynujące jest to, że nawet jakbyś dwa tygodnie zwiedzała Gruzję to i tak nie zobaczysz nawet połowy tego, co ten kraj ma do zaoferowania. Naprawdę czeka Cię dużo atrakcji, jeśli zdecydujesz się na wyjazd tam.

SuperOwca

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2016-12-05 08:27:40 
Ja z tej fascynacji Gruzją rozważam przeprowadzkę tam. Myślę, że byłaby to przygoda mojego życia.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2016-12-05 11:07:41 
Mnie osobiście fascynuje Portugalia. Nie tylko dlatego, że pochodzi stamtąd Christiano Ronaldo :p. Podróż do Portugalii to nie tylko możliwość poznania innej kultury, pięknych zabytków i widoków dużych i mniejszych miasteczek. Często jeżdżą tam też pielgrzymi, ponieważ ten kraj sprzyja duchowemu przeżywaniu faktu podróżowania. Ja na przykład jestem bardzo wierząca i wycieczka do Portugalii dużo wniosła do mojego życia duchowego. Byłam naprawdę zachwycona i chcę tam wrócić.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-12-05 11:29:52 
Popieram, na mnie największe wrażenie zrobiła Lizbona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015