Petitka

Użytkownik

#2016-04-15 15:20:44 
Biorę niedługo ślub i chciałabym mieć pokaz fajerwerków, bardzo mi się to podoba więc zależałoby mi na naprawdę efektownych fajerwerkach :) Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie i możecie mi polecić dobry sklep?

makówka

Użytkownik

#2016-12-05 05:19:39 
często widuję na ślubach fajerwerki wesele wg mnie jest okazją, z której warto wybrać nie tylko petardy ale zdecydować się na całą obsługę profesjonalistów, którzy je odpalą w odpowiednim odstępnie czasu i z zasadami żeby było bezpiecznie… ja polecam takie rozwiązanie zamiast tylko kupować fajerwerki

Petitka

Użytkownik

#2016-12-05 08:13:11 
Dzięki za radę ale niekoniecznie jest mi to potrzebne, bo mam w bliskiej rodzinie osobę, która się świetnie na tym zna, poza tym bardzo zależy nam na zminimalizowaniu kosztów, na pewno taniej będzie kupić same fajerwerki niż wynajmować całą obsługę :)

makówka

Użytkownik

#2016-12-05 09:45:00 
no to na pewno, chyba że tak

Anthony

Użytkownik

#2016-12-05 12:24:27 
W wielu różnych miejscach można znaleźć petardy sklep specjalizujący się w takim asortymencie będzie jednak najlepszym rozwiązaniem, bo wtedy wiesz co kupujesz. Dobrze jest też zorientować się jakie są fajerwerki dobrej jakości, nie tylko jeśli chodzi o efekt wizualny jaki dają ale też bezpieczeństwo. W dobrym sklepie jednak na pewno ci doradzą, a takie miejsce znajdziesz bez trudu. Pozdrawiam :)

Petitka

Użytkownik

#2016-12-05 13:42:32 
Dzięki za radę, właśnie tak myślałam, że muszę jakiegoś sklepu poszukać, na bazarze czy jakimś stoisku w markecie nie odważyłabym się kupić :) Dzięki, pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015