postrzelony

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Słupsk

#2015-05-21 12:59:46 
Jakie elementy wymienia się przy regeneracji tylnej belki w Megane Scenic? Konkretnie chodzi mi o model tego auta z 2002 roku.

misterdex

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Poznań

#2016-12-27 12:30:53 
Przy kompleksowej regeneracji wymienia się wahacze, poduszki, uszczelniacze do tego łożyska i czopy belki. Jak będziesz chciał to zrobić, to najlepiej od razu zamów sobie belke po regeneracji. Tylna belka Renault Scenic to jakieś 750zł i masz na nią 3-lata gwarancji, także nie opłaca się kombinowac i szukać tańszych sposobów naprawy. Wejdz sobie na tę strone http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-megane-scenic/. Tam masz dokładny cennik i to opis tego, co objęte jest regeneracją.

opadszczeki

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

#2016-12-27 13:39:12 
Jak pamięta się o uszczelniaczach to puźniej nie ma problemów z regeneracja. Jak uszczelniacz jest uszkodzony to przepuszcza wode i dochodzi do korozji wału i wszystko zaczyna się sypac. Poza tym jak ktoś jezdzi francuskim autem po dziurach, to też szybko wybije tylną belke. To nie są samochody na dziurawe drogi, tylko na równe asfaltowe nawierzchnie.

zonaleona

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Gniezno

#2016-12-27 14:17:58 
Też mam podobno to do zrobienia tylną belkę w swoim Peugeocie 206, wiecie gdzie mogę to w miarę tanio zrobić?

misterdex

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Poznań

#2016-12-27 14:32:47 
W Polsce jest tylko kilka firm, które zajmują się czymś takim naprawde profesjonalnie. Jedna z nich to TYLNABELKA.COM. Firma ma siedzibę w Świdnicy, ale współpracuje z dziesiatkami specjalistach warsztatów samochodowych, które zajmuja się wymianą tylnych belek we francuzach. Po prostu jedziesz na warsztat, wyjmują Ci starą belke, wysyłają do tej firmy i po kilku dniach dostajesz belke po regeneracji gotową do montażu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015