Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2013-08-22 07:56:47 
Witam.. marzy mi się nowy dom.. ale taki nowoczesny i naprawdę super przemyślany. Nie wiem do kogo mogę się zgłosić. Jakiś architekt? Firma? Sporo różnych takich usług na sieci ale pomyślałem, że założę tutaj temat, na tym forum i może mi ktoś poleci coś dobrego? Mogę liczyć na Waszą pomoc?

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-01-10 05:22:32 
Jak chcesz projekt domu nowoczesnego to polecam tę stronę internetową http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/. Możesz się z nimi skontaktować i wykonają na zamówienie świetnie wyglądający dom. Także naprawdę warto się z nimi skontaktować ;) zobaczysz, że warto.

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-01-10 06:39:18 
Ja zamówiłem niedrogi projekt domu od Invest Center i jestem bardzo zadowolony. Super wszystko zaplanowali i co najważniejsze, nie musiałem za tego typu plan zapłacić niewiadomo ile pieniędzy. Co jest mi wyjątkowo na rękę, bo przecież każdy z nas lubi oszczędzić trochę pieniędzy, czyż nie? ;)

opadszczeki

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

#2017-01-10 07:56:06 
Super ta stronka.. ja też chyba zgłoszę się do nich po gotowy projekt domu.. może akurat będą mieli coś ciekawe w zanadrzu. Szczególnie, że hcciałbym naprawdę niesamowity projekt domu.

Ogorkowa

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Krasnystaw

#2017-01-10 10:02:10 
Ja też bym tak bardzo chciała sama zaplanować jakby miał wyglądać mój dom marzeń.. ehh coś pięknego by to było
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015