Kolarz

Użytkownik

#2013-08-22 07:46:24 
witam, zastanawiam się czy warto prowadzić uproszczną księgowość czy wejść już w pełną? Co jest z waszego punktu widzenia lepsze? Prowadzę firmę tapicerską w Lublinie, interes się kręci bardzo dobrze, dużo zleceń. Jest tego coraz więcej.

wedkarzpospolity

Użytkownik

#2017-01-17 05:41:51 
ja tam jestem zwolennikiem pełnego obrazu sytuacji. Zdecydowanie obowiązuje u mnie pełna księgowość Lublin to miasto z wieloma propozycjami profesjonalnych biur rachunkowych, które profesjonalnie ci doradzą w odniesieniu do twojej sytuacji. Osobiście mogę ci polecić usługi prowadzenia pełnej księgowości tej firmy http://www.abaksystem.com/pelna-ksigowosc która każdego klienta traktuje indywidualnie i z odpowiedzialnością. Dostępni są w każdej chwili więc nie masz problemu z dłuższym oczekiwaniem na jakiś ważny dokument. O szesnastej nie zamykają ci też biura przed nosem.

zonaleona

Użytkownik

#2017-01-17 07:52:53 
nawet, jeżeli nie przekraczasz tej odgórnie narzuconej kwoty przychodów za sprzedaż towarów i usług (chyba to jest jakieś ponad milion euro) to i tak lepiej mieć pełną księgowość, która czarno na białym pokazuje ci wszystkie zdarzenia księgowe. Wiadomo, że jest dużo bardziej czasochłonna od księgowości uproszczonej, ale przynajmniej masz takie poczucie panowania nad finansami w firmie. Wiem, co mówię. Jak przeraża cię grom pracy, to spokojnie możesz zlecić prowadzenie księgowości firmie ABAK SYSTEM mają licencję, świetnie dobranych specjalistów, także warto skorzystać.

opadszczeki

Użytkownik

#2017-01-17 09:05:13 
pełna księgowość jest dużo lepsza, bo pozwala ci na optymalizację podatków. Jak masz sprawnego człowieka od tego to szybko dobierze ci rozwiązania. Moje biuro rachunkowe na przykład tak mnie właśnie przekonało do pełnej księgowości. Mieli rację, uproszczona księgowość zupełnie nie pokazuje pewnych niuansów.

Ogorkowa

Użytkownik

#2017-01-17 09:34:39 
pełna księgowość traktuje sytuację firmy bardziej kompleksowo i w ten sposób pozwala zaplanować różne działania zmierzające do poprawienia sytuacji finansów. Tak jak w przypadku optymalizacji podatków, o której wspomniał kolega wyżej.

Sasklacz

Użytkownik

#2017-01-17 12:13:06 
uproszczona ksiegowośc to za mało jak chcesz profesjonalnie się rozwijać. Nie ma co skracać sobie drogi, lepiej rzetelnie panować nad finansami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015