KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-04-15 15:23:01 
Hej wszystkim. Zawsze marzyłam o tym, aby otworzyć własną działalność gospodarczą. Obawiam się jednak, że wszystkie te tematy dotyczące podatków i finansów będą mnie przerastać i komplikować życie. Czy zatem powinnam porzucić marzenia o byciu szefem? Proszę o wsparcie. Pozdrawiam Was.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-01-19 06:05:40 
Ja też miałam podobne rozterki przed otwarciem własnego przedsiębiorstwa. Doszłam jednak do wniosku, że wszystkie te ceny transferowe, dokumenty, podatki to tylko jeden element z fascynującego życia przedsiębiorcy. Jakoś da się to pogodzić.

makówka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lublin

#2017-01-19 07:58:20 
Najważniejsze, abyś nie była zdana wyłącznie na siebie. Nie zostawaj sama na polu bitwy, miej oparcie w postaci doradcy, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Na stronie internetowej: https://dokumentacjepodatkowe.pl/info/ceny-transferowe-i-podmioty-powiazane masz możliwość dowiedzieć się na temat więcej, ponadto masz okazje skorzystać z testowej wersji programu, który znacznie ułątwia życie przedsiębiorcom. Polega on m.in. na konstruowaniu dokumentów transferowych, których się tak obawiasz.

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-01-19 08:40:53 
Nie obawiajcie się, dziewczyny, to tylko wygląda tak skomplikowanie. Po zaznajomieniu z tematem, będzie on dla Was już znajomy i przejrzysty. Na każdym kroku można się szkolić i poszerzać swoją wiedzę, aby ułatwiać sobie życie. Ja także pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015