Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2013-08-22 07:46:24 
Witam. Startuję właśnie ze swoją firmą (albo raczej rozwijam swój niewielki biznes, który prowadziłem do tej pory i wypływam na głębsze wody) i żeby zrobić to dobrze musze nawiązać współpracę z kilkoma firmami z zewnątrz. Obecnie najpilniej poszukuję profesjonalnej firmy z branży IT. Ważne jest aby miała szeroki zakres usług, które nawet jeśli nie od razu to z czasem będą przydatne w moim rozwijającym się przedsiębiorstwie. Na chwilę obecną ważne dla mnie jest możliwość wdrożenia Office 365. Proszę tylko o sprawdzone polecenia profesjonalnych firm z tej branży.

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-01-20 04:52:28 
Ja mogę panu polecić firmę Indata Solutions. To naprawdę profesjonalna firma, która zajmuje się rozwiązaniami IT dla przedsiębiorców od ładnych kilku lat (chyba dwudziesty czy coś około tego, o ile dobrze pamiętam). Ja sam nawiązałem z nimi współpracę już kilka lat temu i jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-01-20 07:00:03 
A jaki zakres usług oferują? Czym dokładnie się zajmują, jaką mają ofertę? Może mi pan trochę przybliżyć ich działalność albo podać jakieś namiary?

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-01-20 08:21:43 
Jasne. Najlepiej jak wejdzie pan na ich stronę i sam się dokładnie zapozna z tym, co mają do zaoferowania. Tu ma pan link: http://www.indata-solutions.pl/rozwiazania-office-365 bezpośrednio do tego, co pana obecnie najbardziej interesuje czyli do kwestii wdrożenia Office 365. Ogólnie świadczą bardzo szeroki zakres usług, więc najlepiej sobie tam o wszystkim poczytać i wszystko posprawdzać, bo może coś jeszcze się panu przyda. Firma naprawdę jest sprawdzona i godna polecenia, bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta i można z nimi się łatwo dogadać w różnych kwestiach.

postrzelony

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Słupsk

#2017-01-20 08:47:08 
To prawda, sam współpracuję z tą firmą. Co prawda od niedawna, bo jestem w podobnej sytuacji co założyciel tematu: moja firma dopiero wypływa na szerokie wody. Są bardzo profesjonale, ale też bardzo elastyczni. Dobierają rozwiązania do potrzeb firmy i do branży, dużo doradzają i podpowiadają jeśli człowiek jakoś wybitnie się na tej tematyce nie zna. No i dużo rzeczy są wstanie dostosować do potrzeb firmy, co jest moim zdaniem niezwykle ważne.

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-01-20 09:34:22 
Okej, zaraz się zapoznam w takim razie z ich stroną.

postrzelony

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Słupsk

#2017-01-20 11:07:00 
Proszę tak zrobić, naprawdę polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015