KobietaTytan

Użytkownik

#2016-04-15 15:23:01 
Co o nich myślicie? Są praktyczne? Zastanawiam się nad kupieniem takiego do salonu

Petitka

Użytkownik

#2017-01-24 05:27:05 
Fajnie wyglądają ale bardzo widać na nich byle odcisk palca, nie mówiąc już o kurzu. Ciągle trzeba je myć żeby wyglądały estetycznie

makówka

Użytkownik

#2017-01-24 05:59:55 
Bez przesady, mam taki ze szklanym blatem i wcale nie muszę go myć częściej niż stołu kuchennego, jego przecieram nawet kilka razy dziennie a szklany raz ściereczką z mikrofibry i już pięknie wygląda. Cenię sobie nie tylko jego walory funkcjonalne ale też dekoracyjne, naprawdę pięknie wygląda w salonie. Do tego można wybrać stoliki szklane w bardzo wyszukanych kształtach i fasonach, na przykład tutaj https://meble24sklep.pl/stoliki-szklane-256, świetnie będą wyglądać zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. Ja mam zwyczajny prosty ale zastanawiam się nad kupieniem własnie takiego bardziej bajeranckiego :)

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-01-24 07:48:30 
Ja też myślałam o kupieniu raczej zwykłego, nawet nie wiedziałam że są takie jak wkleiłaś, świetne mają te nóżki :) i sama nie wiem czy wolałabym okrągły czy kwadratowy, no świetne są w tym sklepie MEBLE24SKLEP, aż trudno byłoby mi coś wybrać :)

Ogorkowa

Użytkownik

#2017-01-24 09:38:34 
Pytałaś, czy takie stoliki są praktyczne. Dużą ich zaletą na pewno jest fakt, że mimo że prezentują się nowocześnie i elegancko, tak naprawdę pasują praktycznie do wszystkich wnętrz, a jeszcze lepiej można je dobrać na przykład biorąc pod uwagę materiał z jakiego wykonano nóżki (czy nóżkę). Więc na pewno są praktyczne i uniwersalne a to że trzeba je dość często czyscić to dla mnie żaden problem i chyba dla nikogo kto lubi porządek i o niego regularnie dba

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-01-24 11:15:24 
No fakt, dzięki za opinie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015