wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2015-05-13 14:56:02 
Witam serdecznie, Chcę założyć własną firme i sprzedawać różne takie rzeczy. Akurat tak się skałda, że jedyny dostawca tego, czym chce się zajac jest w Chinach i to będę musiał prosto od niego sprowadzać. Czy ktoś może wie jakim cudem ja mam niby sciagac rzeczy z Chin i jak jeszcze na tym nie zbankrutować

opadszczeki

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

#2017-01-24 05:33:30 
no ogólnie to ciężka sprawa z tymi Chinami. Też bym się martwił na Twoim miejscu. Jednak jak gdzieś bliżej się sprowadza rzeczy to jest o wiele łatwiej bo można bez problemu to zrobić, a z takiej dalekiej Aji to już chyba musi być ryzykowne i bardzo kosztowne

zumbara

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2017-01-24 08:16:32 
A to wszystko panowie zależy od tego dokąd traficie. Bo jak na przykład skorzystacie z takiej oferty firmy ze strony http://www.tirsped.com.pl/import-z-chin która się zajmuje profesjonalnie takim transportem, to się okaże nagle że ten tranposrt jest nawet do znieniesienia

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-01-24 09:40:54 
Rzeczywiście widzę, że całkiem dobrze ta ich oferta wygląda. W takim razie się nią bliżej zainteresuje. A powiedz mi czy Ty już ściągałaś coś kiedyś od nich prosto z Chin? Rzeczywiście tak dobrze wygląda jak w tej ofercie?

zumbara

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2017-01-24 12:17:09 
Tak. Ja z tirsped.com.pl korzystam już sporo czasu i właśnie dlatego wiem, że warto się tą ofertą zainteresować, bo jest całkiem spoko wszystko u nich ogarnięte i działa. Bo jednak to nie zawsze działało jak miałam okazję innych próbować

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-01-24 12:42:05 
No dobra. Więcej już Cię nie będę wypytytwać tylko po porstu skorzystam z tej oferty i tyle :) No będę czekał na ten swój towar do sklepu :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015