Rumcajs

Użytkownik

#2013-08-22 07:56:47 
Witam. Każdy z Was chyba potrafi sobie wyobrazić jak ważnym wydarzeniem w życiu człowieka jest wesele i każdy chce żeby to wesele było jak najlepsze i jak najbardziej w jego stylu. Naszym zdaniem dobre wesele to przede wszystkim dobra zabawa, więc istotne niesamowicie jest dla nas znalezienie dobrego DJ’a wodzireja, który zajmie się muzyką i zabawianiem gości podczas trwania przyjęcia weselnego. Z racji, że z tym wszystkim różnie bywa chcemy poprosić Was o pomoc w znalezieniu osoby, która nadawałaby się do tej roli. Czy możecie nam polecić kogoś sprawdzonego, z charyzmą i odpowiednim podejściem do gości? Takiego… No kogoś żywiołowego i pewnego siebie, zabawnego itp.? Bardzo nam na tym zależy na kimś naprawdę porządnym, z powerem i dobrym podejściem.

Smarkula

Użytkownik

#2017-02-28 03:55:46 
Cześc! To prawda, wesele to powinna być przede wszystkim dobra zabawa, też tak uważam! Nasze takie tez było, a to głównie dzięki usługom firmy DejavuArt. Zapewnili nam naprawdę fenomenalne wesele, dużo energii i świetnej muzyki, goście bawili się do białego rana i wszyscy byli w naprawdę świetnych humorach, bo każdy znalazł na naszym weselu coś dla siebie. Po dziś dzień jestem im wdzięczna, że mogłam tak dobrze bawić się na własnym weselu.

Rumcajs

Użytkownik

#2017-02-28 04:41:55 
To super, o kogoś takiego nam właśnie chodzi. A możesz powiedzieć mi o nich coś więcej, dać jakieś namiary na firmę?

Smarkula

Użytkownik

#2017-02-28 07:39:44 
Więcej nie ma za dużo co mówić, po prostu jeśli potrzebny Ci DJ wodzirej w Warszawie to słuszny adres jest tylko jeden i jest to właśnie ta fantastyczna firma. Tu masz link do ich oferty: http://www.dejavuart.pl/dj-warszawa.html. Są naprawdę fantastyczni, porywają ludzi do zabawy i do tańca, nie ma osoby, która by przesiedziała całą imprezę czy podpierała ściany. Dużo rzeczy można z nimi ustalić, dopasowują styl do twoich oczekiwań i tak dalej, no naprawdę rewelacja. Aż mi weselej od razu jak sobie wspominam moje wesele, na którym się tak dobrze bawiłam.

zonaleona

Użytkownik

#2017-02-28 10:28:45 
O, też mieliśmy DJ’a od nich na swoim weselu. Potwierdzam, że to bardzo solidna i porządna firma, naprawdę dobrze podchodzą do gości, ustalają z tobą rodzaj muzyki i charakter całej imprezy, do którego się dostosowują. Polecam bardzo, z nimi nie da się źle bawić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015