Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2013-08-22 07:56:47 
Hej. Zainteresowałem się zdrowym odzywianiem, oprócz zbalansowanego manu wykluczającego fast foody które uwielbiam chciałbym przeprowadzić skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn. Jeśli znacie skuteczne domowe sposoby to bardzo proszę o podzielenie się nimi. Każda porada mile widziana :)

SuperOwca

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2017-03-08 06:57:20 
Co jakiś czas robię mieszanine węgla lekarskiego i wody. Około łyżki stołowej na pół szklanki wody, taką mieszaninę pijesz raz na 5 godzin bo tyle mniej wiecej zajmuje przebycie płynu przez cały układ trawienny. Unikaj picia podczas spozywania posiłku bo węgiel ogranicza wchłanianie substancji odżywczych.

Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2017-03-08 08:20:29 
Dzięki, co jeszcze znacie?

Ogorkowa

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Krasnystaw

#2017-03-08 09:34:28 
Cześć. Wszyscy zawsze skupiają się na układzie pokarmowym a nikt nie wspomina o oczyszczeniu skóry gdzie gromadzi się również dużo toksyn i co gorsza same z siebie niestety nie znikną. Najskuteczniejsze są z morza Adriatyckiego. Dobrze że tu zajrzałam bo moje już sie powoli kończą, jak bedziesz chciał kupić to polecam http://freshandnatural.pl/produkty/sole/. Zaopatruję się tam od dawna i uważam że sklep jest wart uwagi bo w dobrej cenie kupisz tam porządnej jakości rzeczy.

Bananowa

Użytkownik

Posty: 8

Skąd: Gryfin

#2017-03-08 10:05:10 
Koleżanka mi kiedyś kupiła w Fresh&Natural zestaw z solą do kapieli balsamami i olejkami. Dało się odczuć różnicę, ale nic dziwnego skoro wszystko jest ręcznie wykonywane z naturalnych składników. Poza tym bardzo szybko widać efekty, moja skóra stała się jaśniejsza, mniej przebarwień i wyprysków, pzdr.

Koniuszy

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Niewiadomice

#2017-03-08 10:37:50 
Szczerze to nie używam już marketowych kremów bo jest w nich tyle chemii że można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. W Fresh and Natural początkowo kupowała moja żona ale jak raz i drugi podkradłem jej sól do kąpieli to później już sam zamawiałem :P. Człowiek jest bardziej wypoczęty, skóra faktycznie szybciej się regeneruje i zdrowiej wygląda.

Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2017-03-08 12:07:00 
Nigdy nie słyszałem o tym jak istotne jest oczyszczanie skóry z toksyn a rzeczywiście wszystkie te zmiany skórne, przebarwienia i stany zapalne są związane z toksynami. Dobrze że zwróciliście mi na to uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015