Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2013-08-22 07:46:24 
witam wszystkich. Czy ktoś z was ma takie napisy 3D, napisy na ścianach u siebie w domu np. w sypialni? Ogólnie to natrafiłem na bardzo fajną stronkę, naklejkomania.eu i tam właśnie mają tego typu rzeczy na sprzedaż i powiem szczerze, że to naprawdę bardzo efektownie wygląda i dodaje takiej fajnej, rodzinnej atmosfery ;) tak się zastanawiam, czy samemu też nie zainwestować w coś podobnego ;) może akurat ktoś z was ma takie dodatki w domu u siebie? Będę bardzo wdzięczny za wasze rekomendacje ;)

Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2017-03-09 02:36:54 
No ja mam takie napisy 3D w sypialni i bardzo mocno mogę zarekomendować je ;) akurat kupowałem właśnie z tej samej firmy, a dokładniej tutaj: http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d i jestem niezwykle mocno zadowolony ;) wygląda to naprawdę super, zrobiła się fajna atmosfera w sypialni i czuć taki unikatowy charakter ;) extra sprawa

Koniuszy

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Niewiadomice

#2017-03-09 05:13:56 
No szczerze mówiąc to mi też podobają się takie naklejki, dodatki itp. ;) to jest extra sprawa i można naprawdę nadać fajny charakter każdemu domowi ;) szkoda, że moja żona jest przeciwna takim rzeczom, jest straszną konserwatystką i jednak takie coś ją drażni, woli klasykę, a nawet nie wie ile przez to traci

zumbara

Użytkownik

Posty: 15

Skąd: Warszawa

#2017-03-09 07:01:03 
Ja też lubię klasykę, ale takie dodatki idealnie dodają charakterku! Bo jednak fajnie można podkreślić co się lubi itp. ;) także też mam zamiar wprowadizć kilka takich rzeczy u siebie ;) zresztą na tej stronce mają urocze naklejki na różne sprzęty i bardzo mi się podoba wizja, że może tak odświeżę jak wygląda np. moja lodówka ;)

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-03-09 07:59:57 
Dokładnie! Można lubić klasyczne rozwiązania, ale dla mnie takie napisy 3d do domu to jest naprawdę super sprawa ;) byłam kiedyś u znajomej co miała dom w takich dodatkach i to się naprawdę super wszystko komponowało ;) także jestem całkowicie na tak ;)

wedkarzpospolity

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lipnica

#2017-03-09 10:40:26 
No proszę, widzę, żę są fajne tematy tutaj na forum ;) bo akurat też z żoną chcemy odświeżyć jak wygląda nasz wystrój wnętrza i może się zdecydujemy na też takie naklejki albo fototapetę ;)

postrzelony

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Słupsk

#2017-03-09 12:14:58 
fototapety rulez! Mega wyglądają w każdym wystroju wnętrz ;) także każdemu polecam, by się do nich przekonali ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015