Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2013-08-22 07:45:22 
Siemanko! Jak tam u Was? U mnie znowu problem. Znazłem taki skup samochodów MS Auto Car w Pobiedziskach i chcę tam teraz sprzedać swój samochód, żeby wreszcie to padło mi zniknęło z mojej posesji. Czy ktoś z Was może korzystał z takiej opcji i może polecić? Albo wręcz przeciwnie?

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-03-23 03:00:19 
Wręcz przeciwnie to nie, ale polecić mogę. Mnie się kiedyś tak auto rozkraczyło, że nie dało się go już naprawić. To przyjechali do mnie, zabrali, zapakowali, zapłacili i pojechali. Ja się pozbyłem problemu, oni zyskali auto, ja kasę i sprawa bez problemu załatwiona :)

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-03-23 05:48:19 
No nie? Sam pewnie potwierdzisz, że to wszystko jest bardzo proste i można się pozbyć samochodu nawet wtedy, gdy jest powypadkowy i wydaje się, że niczego już nie da się z nim zrobić, to oni przyjeżdżają, zabierają, no i po kłopocie. I jeszcze kasę wypłacają

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-03-23 07:57:04 
Dzięki Wam koledzy za pomocy, teraz już będę spokojny, ze wreszcie się uda pozbyć tego grata, który tak długo stoi na moim ogródku. Przynajmniej może jeszcze na tym coś zarobię, żeby wreszcie może w jakieś inne auto zainwestować

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-03-23 08:51:35 
To zawsze cieszy, jak się człowiek czegoś takiego pozbywa i może dalej inwestować. Powodzenia życzę, żeby wszystko po Twojej myśli poszło i żeby samochód został zabrany :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015