Smalec

Użytkownik

#2013-08-22 07:45:22 
Ostatnio poznałem fajna dziewczynę i to mnie bardzo zmotywowało do wprowadzania zmian w moim życiu. Jak łatwo sie domyślić po pytaniu w temacie dyskusji, chcę schudnąć chociaż trochę. Myślę, że największy sens ma zacząć od razu na pełnym wysiłku. Wykupiłem karnet na siłownię, odpuszczam słodycze i napoje gazowane, a d tego chciałbym też jakiś suplement, który zmniejszy apetyt. Jak coś znacie, to będę wdzięczny za pomoc.

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-03-30 06:16:57 
Tego jest ostatnio mnóstwo… I dobrze że się nie wstydzisz, bo połowa facetów którzy chcą schudnąć to udają że wystarczy im siłownia, a wiadomo przecież, że to dieta jest podstawą odchudzania

Kolarz

Użytkownik

#2017-03-30 09:05:56 
Prawie każdy kto się odchudza bierze suplementy, tak samo zresztą jak ci, co się starają zrobi tak zwaną “masę”. Skoro należysz do tych pierwszych to nie wahaj się sięgnać po suplementy odchudzanie z nimi będzie zdecydowanie szybsze. Na http://tabletki-odchudzanie.net.pl/suplementy-ktore-pomaga-w-odchudzaniu/ masz mnóstwo informacji na ich temat, przede wszystkim które są bezpieczne dla zdrowia.

Petitka

Użytkownik

#2017-03-30 09:16:25 
Też to znam, na tabletki-odchudzanie.net.pl masz bardzo rzetelny ranking suplementów, tabletek i wszystkich tego typu środków. Większośc jest i dla kobiet i dla mężczyzn, a co do cen, to oczywiście są różne, ale wszystkie możesz sprawdzić

makówka

Użytkownik

#2017-03-30 10:18:03 
Spoko, ja ci z doświadczenia powiem, że skuteczny suplement wcale nie musi być bardzo drogi. Ja miałam opracowaną dietę i do tego codziennie 3 tabletki, które uzupełniały mi niedobór witamin i jednocześnie przyspieszały metabolizm. To mi mega pomogło w zrzuceniu brzuszka po ciąży, a żadnych efektów ubocznych nie było
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015