Smalec

Użytkownik

#2013-08-22 07:45:22 
Dzień dobry. Jestem zainteresowany zamówieniem przenośników taśmowych oraz pryzmowników do transportu dużej ilości warzyw. Może Wy wiecie, gdzie można zamówić tanie oraz solidne przenośniki?

Kolarz

Użytkownik

#2017-03-31 04:52:18 
Pod adresem internetowym http://www.machinespioro.com/portfolio-items/przenosnik-tasmowy-pryzmownik/ znajduje się godna polecenia oferta obejmująca pryzmowniki oraz przenośniki taśmowe. Wyrózniają się one wysoką jakością wykonania, solidną konstrukcją, a także bogatymi możliwościami adaptacyjnymi. Co ważne, można w nich dostosować prędkość transportową do rodzaju warzyw, ich wielkości, a także ilości. Dodam jeszcze, że cena podnośników taśmowych z tej oferty nie jest wygórowana.

Smalec

Użytkownik

#2017-03-31 05:48:56 
Przyznaję, że zainteresowała mnie polecona przez Ciebie oferta podnośników taśmowych i pryzmowników. A czy oferująca je firma jest jednocześnie ich producentem?

Kolarz

Użytkownik

#2017-03-31 08:37:59 
Tak, ich producentem jest firma, o której informacje znajdziesz w Internecie pod adresem http://www.machinespioro.com/. Przedsiębiorstwo to działa już od 2007 roku, a swoją siedzibę ma w Żębocinie koło Krakowa. Specjalnością firmy jest produkcja specjalistycznych maszyn rolniczych umożliwiających kompleksowe wyposażenie linii do warzyw. Oprócz podnośników tasmowych w ofercie przedsiębiorstwa znajduja się takie urządzenia, jak: płuczki, czyszczarki, kalibrownice, wywrotnice, wagopakowarki oraz stoły do sortowania.

Smalec

Użytkownik

#2017-03-31 10:33:37 
Nie słyszałem wcześniej o tej firmie, ale teraz zainteresowały mnie różne urządzenia przez nia produkowane. Czy można je obejrzeć na stronie internetowej tej firmy?

Kolarz

Użytkownik

#2017-03-31 13:12:23 
Tak, wiele urządzeń wyprodukowanych przez to przedsiębiorstwo zostało szczegółowo opisanych na jego stronie internetowej. Oprócz zdjęć oraz opisów działania tych maszyn zamieszczono tam ich najważniejsze parametry. Natomiast jeśli chodzi o ceny urządzeń, to aby je poznać, trzeba przeważnie skontaktować się z przedstawicielami firmy telefonicznie albo mailowo. Mogę jednak już teraz zapewnić, że są one bardzo korzystne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015