Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2013-08-22 07:45:22 
Dzień dobry. Poszukuję dobrego psychologa w Warszawie. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Albo jakąś poradnię czy coś takiego, tylko naprawdę sprawdzone i dobre usługi żeby tam były? Będę wdzięczny bardzo za jakieś namiary.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2017-03-31 08:25:56 
A to ma być psycholog dla pana, dla dziecka, żony? Bo to chyba ma znaczenie, nie każdy psycholog zajmuje się dziećmi, jedne się specjalizuje w pomocy kobietą, a inny mężczyzną, jeden jest od traum leczenia różnych i tak dalej… Wszystko zależy od tego z czym ma pomóc.

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-03-31 08:56:24 
Ma to być psycholog dla dorosłej kobiety, tyle mogę pani powiedzieć. I nie wiem do końca z czym ma pomóc, od tego chyba właśnie też ma być ten psycholog żeby jakąś diagnozę postawił, ja sam przecież nie jestem w stanie tego zrobić.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-03-31 10:37:16 
No i całe szczęście, że tego sam nie robisz, jak ktoś się nastawi już tylko na jedno i wmówi sobie, że to jest to, a nie tamto, to później trudno pomóc. No ale wracając do pytania Twojego to jeśli potrzebny Ci dobry psycholog w Warszawie to polecam Ci zajrzeć tutaj koniecznie: http://psychiatrzy.pl/porada-psychologiczna/. Tam znajdziesz usługi prawdziwych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i przede wszystkim zajmują się tym z powołania. Naprawdę ci polecam, bo to świetne miejsce pełne ludzi, którzy mają odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemów.

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-03-31 10:57:11 
Dziękuję bardzo. Mam nadzieję jednak, że wszystko to, co mówisz jest z doświadczenia?

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-03-31 12:58:36 
Oczywiście, że tak. Sama potrzebowałam pomocy psychologa swego czasu, a wcześniej jeszcze byłam u nich z moją mamą, która miała załamanie nerwowe po śmierci mojego ojca… No i bardzo, ale to bardzo nam pomogli, to naprawdę są nie tylko porządni lekarze, ale przede wszystkim dobrzy ludzie, a to jeśli chodzi o psychikę to bardzo ważne. Budzą zaufanie, człowiek chce z nimi rozmawiać i oni naprawdę potrafią pomóc.

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-03-31 13:19:30 
Okej, dziękuję bardzo za pomoc i podesłanie linka, skontaktuję się z nimi w takim razie i dowiem się wszystkiego co i jak. Dziękuję raz jeszcze.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-03-31 13:37:16 
No nie ma za co, życzę udanego leczenia i żeby ta pani jak najszybciej wróciła do zdrowia i do formy. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak należy i się udało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015