Smarkula

Użytkownik

#2013-08-22 08:00:24 
Hej! Jestem troche przerazona bo ostatnio to mam ciagle uczucie zimna zmeczenie duze od rana nic mi się nie chce. Nie chce mi się nawet jesc… No i waga poszla w gore. Czy to może być chora tarczyca?

Tramboba

Użytkownik

#2017-04-26 00:27:16 
Przy chorej tarczycy musisz koniecznie isc do dobrego endokrynologa bo inaczej to ci się to nie zmieni. Hormony wpływają na funkcjonowanie calego organizmu. Wiecej niż ci się może wydawac.

Petitka

Użytkownik

#2017-04-26 01:09:58 
To jasne przeciez ze endokrynolog jak zbada poziom tsh przez zwykle badanie krwi to wtedy widzi w zasadzie od razu czy tarczyca jest chora czy nie. Ale nikt ci na forum nie powie ze to konkretnie to. Bo to nie jest poradnia lekarska ;)

makówka

Użytkownik

#2017-04-26 01:50:47 
Co do endokrynologa to ja bylam tutaj macromedica.pl/endokrynolog-warszawa/ to jest zakładka o endokrynologu z centrum medycznego w Warszawie. Jak chcesz to poczytaj o nich ale u nich naprawde sporo ludzi leczy się prywatnie. tu mi wreszcie endokrynolog przepisal dobra dawke letroxu bo wczesniej mialam o duzo za malą. A teraz niedoczynność tarczycy daje mi wreszcie zyc : )

Gretazgarbem

Użytkownik

#2017-04-26 02:29:52 
To my musimy dbac o swoje zdrowie bo nikt tego za nas nei zrobi przeciez. I to my jesteśmy najwazniejsze a nie rodzina.

makówka

Użytkownik

#2017-04-26 03:37:08 
Tam w tym centrum medycznym w Warszawie tez robia np. usg jamy brzusznej tu masz info http://macromedica.pl/usg-jamy-brzusznej-warszawa/ może tak być ze masz zmienione hormony od ciazy. Wiec ewentualnie tak możesz t ozrobic.

Gretazgarbem

Użytkownik

#2017-04-26 06:06:19 
O zdrowie trzeba się codziennie troszczyc a nie tylko od swieta

makówka

Użytkownik

#2017-04-26 08:49:26 
To centrum medyczne o którym już pisalam wczesniej to jednak dosc sporo ma w ofercie. Bo oferuje rozne badania. Tez badania usg ścięgien http://macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/ bo jeśli ktos ma jakis uraz np. to jest dobrze od razu robic usg. Bo wtedy można chociaż ocenic co jest przyczyna tego stanu. W tej prywatnej klinice w Warszawie traktują pacjęntów jak ludzi a nie jak jakies zwierzęta :P

Gretazgarbem

Użytkownik

#2017-04-26 09:22:42 
W przypadku problemow o zdrowie to trzeba od razu po konsultacje lekarska isc, a w MACROMEDICA moża spotkać najlepszych lekarzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015