Kolarz

Użytkownik

#2013-08-22 07:46:24 
Rozglądam się za lekcjami angielskiego, oczywiście prywatnymi. Chodzi o przygotowanie się pod kątem komunikacji zawodowej w obszarze technicznym plus ogólna poprawa kompetencji językowych. Szukam korepetytora z fajnym podejściem i na studencką kieszeń ;)

Rumcajs

Użytkownik

#2017-05-09 01:29:25 
W tym momencie do głowy przychodzi mi tylko Kołodziej Albion, bardzo dobry anglista. Tłumaczy teksty techniczne i daje prywatne lekcje więc chyba w sam raz dla Ciebie.

misterdex

Użytkownik

#2017-05-09 02:36:03 
Raczej w Poznaniu bez problemu trafisz na kogoś kompetentnego. Jakby na to nie patrzeć mamy dużo świetnych nauczycieli w mieście. Kwestia poszukania w gruncie rzeczy.

Ogorkowa

Użytkownik

#2017-05-09 04:22:47 
Ja miałam fajnego nauczyciela na lekcjach prywatnych ale to było parę lat temu i nie pamiętam w tym momencie namiarów na niego. Tak czy siak powodzenia, na pewno uda się kogoś znaleźć.

postrzelony

Użytkownik

#2017-05-09 06:03:07 
Na początku kolega wspomniał o panu Kołodzieju i ja zdecydowanie go polecam. Trudno o kogoś lepszego w tej chwili http://www.kolodziej-albion.com.pl/korepetycje-jezyk-angielski. Generalnie w mieście jest fajny rynek w tym zakresie. Jeśli potrzebne są korepetycje język angielski Poznań ma na bardzo dobrym poziomie, jest to konsekwencja wydziału uniwersyteckiego który kształci znakomitych filologów.

makówka

Użytkownik

#2017-05-09 08:43:33 
Zgadzam się że w Poznaniu prywatne lekcje angielskiego naprawdę wypadają super pod względem jakości. Ceny też są na plus bo jednak konkurencja wymusza rozsądne stawki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015