KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2016-04-15 15:23:01 
Dzien dobry. Szukam dobrego kursu niemieckiego, na którym przełamałabym barierę językową. Który kurs niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu polecacie?

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-05-15 03:43:06 
Bariera językowa to spory problem. Mnie udało się ją przełamac, gdy uczęszczałam na kurs niemieckiego do szkoły językowej akademiawroclaw.pl. To nie był mój pierwszy kontakt z językiem niemieckim, ale wczesniej cos mnie blokowało, mimo że uczyłam się tego języka, i nie mogłam wypowiedzieć nawet jednego zdania. No a teraz bez trudu posługuję się zdaniami złożonymi i prowadze rozmowy po niemiecku ;)

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2017-05-15 06:40:32 
To super, że Ci się udało. A jak często chodziłaś na ten kurs niemieckiego i po jakim czasie przełamałaś swoja barierę językową?

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-05-15 08:00:50 
Ja chodziłam do tej szkoły na kurs niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu przez kilka miesięcy. Już na poczatku kursu lektorka zachęcała mnie, zebym zaczęła mówić prostymi zdaniami, ale nie miałam odwagi. Dopiero po dwóch tygodniach spotkań po 3 razy w tygodniu przełamałam się. Od tego czasu było coraz lepiej. Więcej na temat polecanego przeze mnie kursu niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu przeczytasz na stronie internetowej http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/dla-doroslych/. To bardzo efektywny kurs w niskiej cenie.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2017-05-15 08:52:44 
Zachęciłaś mnie, żeby skorzystac z tej oferty. Liczę, że po odbyciu tego kursu wyjadę do znajomych, którzy mieszkają w Niemczech i miło ich zaskoczę.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-05-15 11:10:33 
Ja obecnie jeżdżę do pracy do Niemiec i tam jeszcze lepiej poznaje język. Ale na początku warto się uczyć jezyka na profesjonalnych kursach w Polsce. To podstawa, która bardzo wiele daje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015