KobietaTytan

Użytkownik

#2016-04-15 15:23:01 
Witam wszystkich, przymierzam się do założenia własnej działalności, nic wielkiego, ale potrzebuję osoby albo biura księgowego, które zajmie się całą księgowością, pomoże mi w rejestracji firmy i w ogarnięciu wszystkich formalności związanymi z zakładaniem działalności, ktoś z was korzystał może z jakiegoś dobrego biura i może polecić?

Petitka

Użytkownik

#2017-05-22 21:37:18 
znam ten problem, od dłuższego czasu poszukuję dobrego biura księgowego, które wiedziałoby co robić i któremu nie musiałabym mówić co i jak, a niestety na takie ostatnio trafiałam, ciężko znaleźć biuro, które samo zajmie się księgowością twojej firmy i, którego nie będziesz musiała pilnować, bo dla mnie zajmowanie się sprawami papierkowymi to tylko stres

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-05-22 22:59:56 
dokładnie o takie biuro mi chodzi, które mnie poprowadzi i pomoże załatwić formalności, bo nie mam o tym dużego pojęcia

Smalec

Użytkownik

#2017-05-22 23:12:40 
najlepsze biura księgowe w Białymstoku to http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/, również prowadzę własną działalność i to biuro jest ze mną od początku, czyli już kilka dobrych lat, nie mogę złego słowa o nich powiedzieć, zajmują się wszystkim, robią rozliczenia roczne, rozliczenia do ZUSu, pomogą ci na pewno zarejestrować firmę

Anthony

Użytkownik

#2017-05-23 00:57:44 
racja, to biuro jest profesjonalne, jedne z lepszych z jakimi miałam do czynienia, zajmują się dosłownie wszystkim, poza tym oferują jednorazowe usługi księgowe, ale polecam nawiązać z nimi dłuższą współpracę, do tego kontakt z nimi jest bardzo przyjemny, nigdy nie miałam problemów, zawsze odpowiedzą na każde pytanie, nawet jeśli masz ich mnóstwo, na spokojnie pomogą wszystko załatwić

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-05-23 02:52:20 
a jak to biuro wygląda cenowo?

Anthony

Użytkownik

#2017-05-23 05:34:31 
cenowo również jest atrakcyjnie, poza tym za usługi na tak wysokim poziomie warto zapłacić każdą cenę i mieć spokój, jeśli chcesz sprawdzić ceny, polecam wejść na ich stronę internetową, chyba ktoś wkleił link wcześniej, i sprawdzić cennik, tam masz wszystko podane, do tego jest formularz, który przelicza się cenę za konkretną usługę, a w razie problemów czy pytań możesz do nich zadzwonić i spytać ile co będzie kosztować

Kolarz

Użytkownik

#2017-05-23 08:28:53 
korzystam z usług tego biura już dłuższy czas i potwierdzam wszystko to, co zostało napisane, są profesjonalni i dokładni, wszystko jest załatwione w terminach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015