Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2013-08-22 07:45:22 
Witajcie. Mam krótkie pytanie jak w temacie. Co potrzebuję żeby udowodnić zdradę zony i do kogo najlepiej się zgłosić z takim problemem? Mamy dość duży majątek i jeżeli ona jest na fair wobec mnie to chciał bym żeby sprawa była załatwiona z jak największą korzyścią dla mnie.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2017-05-26 03:03:53 
A na jakiej podstawie stwierdzasz że żona cię zdradza? Masz coś konkretnego czy to tylko podejrzenia?

Smalec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

#2017-05-26 05:39:01 
Ostatnio od dobrego znajomego słyszałem, że widział ją z jakimś facetem na mieście. Kiedy później zapytałem gdzie była po południu to twierdziła że ze swoją koleżanką. Nie chcę jej robić problemu dopóki nie będę pewny.

KobietaTytan

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Szczecin

#2017-05-26 07:32:00 
W takim razie najlepszym wyjściem będzie wynajęcie detektywa. Polecam wejść na stronę http://detektywrudnicki.pl/pl/jak-udowodnic-zdrade-przed-sadem/ i nawet na tej stronie masz jak udowodnić zdradę. Agencja bardzo dobrze radzi sobie w tego typu sprawach więc jeżeli faktycznie doszło do zdrady to szybko się o tym dowiesz ;)

Kolarz

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Kraków

#2017-05-26 10:21:45 
Na pewno im więcej będziesz miał dowodów w postaci zdjęć, nagrać, rozmów lub jakiś korespondencji tym większe szanse że sprawa zostanie rozwiązana na twoją korzyść. Tylko sam musisz być w porządku żeby ktoś nie znalazł nic na ciebie.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2017-05-26 10:50:06 
Sama ostatnio miałam rozprawę w sądzie i na podstawie tych materiałów co kolega wyżej pisał sąd orzekł winę męża i przydzielił większą część majątku dla mnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015