Koniuszy

Użytkownik

#2013-08-22 07:59:22 
Buduję aktualnie dom niedaleko Środy Wlkp, z racji uwarunkowań na działce muszę mieć szambo (przyłącze do kanalizacji jest troszkę daleko). Podobno wiele osób jest zadowolonych z szamba. Tylko musi jeszcze je ktoś wykonać i mój KB mówi żeby to była firma wyspecjalizowana. Polecacie jakąś?

Rumcajs

Użytkownik

#2017-06-02 03:24:17 
Kierownik ma rację, jak stawiać szambo to tylko z profesjonalistami. Rozejrzyj się czy w rejonie Środy ktoś się takimi usługami nie zajmuje.

Bananowa

Użytkownik

#2017-06-02 05:41:25 
Ja mam dom kawałek za Wrześnią i szambo mam od nich - http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/wielkopolska/. Bardzo ogarnięta firma, zresztą robią masę zleceń w kilku województwach i terminarz mają chwilami napięty. Na ten moment jak trzeba zamówić szamba betonowe Wielkopolska nie ma na miejscu równie dobrej ekipy. Jakoś przez internet ich znalazłam. Zrobili mi szambo dwukomorowe, bardzo pojemne.

misterdex

Użytkownik

#2017-06-02 07:09:32 
na opcja z tymi dwiema komorami bo da się ograniczyć odbiór nieczystości do jedno góra dwóch razy w roku. Trzeba tylko jakieś tam wymagania spełnić, nie kojarzę dokładnie.

Bananowa

Użytkownik

#2017-06-02 07:39:13 
Chodzi chyba o drenaż i żeby dawać do komory te tabletki co wywołują jakieś tam procesy. Pewnie chodzi o to żeby treść szamba nie fermentowała nadmiernie bo ponoć może wyjść z tego nieszczęście.

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-06-02 10:23:21 
Szambo jest u mojej babci, robione od nowa całkiem niedawno. Nikt nie narzeka. Jest lepsza niż dotąd wydajność i opróżnianie tak raz na dwa miesiące zamawiają.

postrzelony

Użytkownik

#2017-06-02 12:35:06 
Słuchaj ja mieszkam w Jaśle i też korzystałem z tej firmy wyżej polecanej http://jaslo.fabeton.pl/. Dobry zakład, bardzo mobilny co w tych czasach stanowi dużą zaletę. U mnie w mieście całkiem sporo ludzi ma szamba betonowe Jasło nie odbiega chyba jakoś w tym względzie. Na szczelność nie narzekam, cała konstrukcja jest w jednym kawałku więc o żadnych ubytkach mowy nie ma.

Kolarz

Użytkownik

#2017-06-02 12:48:52 
Część wykonawców idzie na łatwiznę i robi szamba z łączonych bloków wtedy o rozszczelnienie całkiem łatwo. Warto zwracać na to uwagę – szambo tylko monolityczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015