Rumcajs

Użytkownik

#2013-08-22 07:56:47 
Szukam z żoną dobrego sklepu w interencie, w którym można się zaopatrzyć w dobrej jakości wóżek spacerowy. Oczywiście musi to być zauany sklep, w którym nie sprzedaje się żadnej chińszczyzny, tylko faktyzcnie dobre jakościowo wózki. Nikt nie zamierza oszczędzać na dzieciach, a tym bardziej na ich bezpieczeńśtwie. Akurat w mojej okolicy nie mam żadnego innego sklepu, więc w grę wchodzi właśnie internet.

SuperOwca

Użytkownik

#2017-08-04 01:01:39 
No jeśli chodzi o bezpieczeńśtwo to moim zdaniem podstawa. Też jestem zdania, że w tym przypadku na żadne kompromisy nie powinniśmy iść.

Rumcajs

Użytkownik

#2017-08-04 02:49:36 
Co prawda speacerówki są już dla nieco starszych dzieci, ale to żaden argument do tego, żeby móc w jakiś sposób poświęcać ich bezpieczeństwo. Chciałbym kupić taki wózek, który jest wyposażony w odpowiedni sprzęt i posiada też certyfikaty.

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-08-04 03:09:42 
Na pewno takie wóżki znajdziesz tutaj http://dzieciecewyprawki.pl/15-wozki-spacerowe i co ważne będziesz sięnimi cieszył nie tylko przy jednym, ale przy kolejnym dziecku także. To po prostu światowa czołówka jeśli chodzi o prodeucentów wózków, a musisz wiedzieć, żę jest ich wielu i każdy robi dobre spacerówki sklep internetowy ma ich do dyspozycji całkiem sporo.

makówka

Użytkownik

#2017-08-04 06:05:45 
Faktycznie jest tego cała masa, a najlepszy moment przychodzi przy wyborze koloru...Mówię Wam, że nie mogłam się zdecydować, który fason wybrać, no praktycznie jak przy wyborze nowej sukienki...

misterdex

Użytkownik

#2017-08-04 07:44:34 
No coś wiem na ten temat...

postrzelony

Użytkownik

#2017-08-04 08:14:44 
Mi się podoba to, żę coraz odważniej można z wózkami jeździć po ulicach. Kiedyś to wiadomo była moda, żę dla chłopca koniecznie niebieski, a dla dzeiwczynki coś z czerwonym czy różowym. Obecnie można sobie pozwolić na więcej zarówno w przypadku kształtów, jaki kolorów rzecz jasna.

Petitka

Użytkownik

#2017-08-04 10:44:54 
Mamy inne czasy, to i kwestie związane z samymi wózkami można było nieco zmienić.

Koniuszy

Użytkownik

#2017-08-04 10:54:46 
A mi się podoba to, żę wózki się zminiły pod względem bezpieczeńśtwa, o którym to zresztą ktoś już wspominał. Są pasy, amortyzatory, gąbki, poduszki i całe mnóstwo innych elementów, które mają zapewnić dziecku maksymalny komfort podróżowania tą limuzyną i faktycznie wiele te elementy dają, bo jeszcze nie słyszałem o jakiś problemach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015