Bananowa

Użytkownik

Posty: 8

Skąd: Gryfin

#2013-08-22 08:08:34 
Dopiero co urodziłam dziecko i niestety nie mogę ruszać się z domu, a niestety nie mogę karmić malucha piersią. Tutaj pojawia się problem - potrzebne jest mi mleko modyfikowane, ale nie wiem, gdzie je kupić, aby zostało ono dostarczone mi do mieszkania. Pomożecie rozwiązać ten problem?

Smarkula

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Bydgoszcz

#2016-11-07 08:26:16 
Oczywiście, że tak! Niejedna z nas jest już mamą przez wiele lat i niejedna borykała się z takim problemem. Ja osobiście korzystałam zawsze z pomocy jakiejkolwiek apteki internetowej. Jest ich dość dużo, chociażby apteka Gemini. Poszukaj takiej, której oferta będzie Ci odpowiadać i zamów to czego Ci potrzeba. Z reguły produkty dostarczane są bardzo szybko.

Bananowa

Użytkownik

Posty: 8

Skąd: Gryfin

#2016-11-07 09:48:26 
A możecie polecić jakieś konkretne mleko modyfikowane? Jest tego dość dużo, a nie wiem, które będzie najlepsze dla malucha.

makówka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Lublin

#2016-11-07 11:24:21 
Ja osobiście stosowałam mleko bebilon 3 i wszystko było w porządku. Wiem też, że sporo mam je stosuje i nigdy nie spotkałam się z negatywną opinią. Co prawda jest to mleko dla dzieci, które już skończyły roczek, więc dla takiego malucha pewnie będziesz musiała skorzystać z innego, ale ta marka na pewno udostępnia jakiś produkt dla noworodków.

Rumcajs

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Gdańsk

#2016-11-07 11:34:21 
Niesamowite jest to, że dziś można zamówić lek z drugiego krańca Polski, a jutro dotrze on pod Twoje drzwi. Ja zamawiałem lek na żylaki, który jest dostępny pod linkiem https://www.aptekagemini.pl/diohespan-max-1000mg-60-tabletek.html, więc mogę Ci potwierdzić, że dziś już nie trzeba wychodzić z domu, aby dostać jakikolwiek produkt z apteki.

Petitka

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Zabrze

#2016-11-07 14:12:25 
Nie ma się co dziwić moi drodzy! Właśnie na tym polega postęp. Jeszcze trochę, a wszelkie wizyty lekarskie też będą odbywały się w taki sposób, aby nie było konieczne opuszczanie domu.

Bananowa

Użytkownik

Posty: 8

Skąd: Gryfin

#2016-11-07 14:22:00 
No tego to już chyba nie doczekamy, ale wracając do tematu, bardzo chciałam Wam podziękować za pomoc. Już mam wszystko co mi potrzeba i mogę w spokoju zajmować się moim maluszkiem. Jeszcze raz dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015