SuperOwca

Użytkownik

#2013-08-22 08:07:29 
Witam zakładam to forum ponieważ potrzebuję dj na za siedem miesięcy. Bardzo byłabym wdzięczna gdyby ktos polecił kogoś sprawdzonego kto zna sie na rzeczy, jest fachowy i ma doświadczenie ,bo dodam ,że na tym mi zależy. Z góry dziękuje za pomoc.

Bananowa

Użytkownik

#2017-12-06 03:13:49 
Witaj Kochana ,a jeśli mogę spytać to na jaką okazję mamy polecać ,tego dj ,bo wiem ,że niektórzy specjalizują się na przykłąd konkretnie w studniówkach, osiemnastkach ,a niektórzy w imprezach typu ślub lub komunia. Daj znać.

SuperOwca

Użytkownik

#2017-12-06 03:34:11 
Hej ,oczywiście, oczywiście już piszę. Ma to być dj na weselę.

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-12-06 04:18:47 
Nie znam niestety nikogo ,takiego ,ale jak o kimś usłyszę to na pewno dam znać Pozdrawiam :) :)

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-12-06 06:09:53 
Cześć wszystkim no to ja muszę coś napisać bo znam kogoś kto może ci się przydać. Pan Tomasz Koczorowski jest dj i świetnie sprawdzi się na weselu również w tańcu w chmurach ,czyli tak zwanym piękny taniec ,który chyba każda kobieta wyobraża i marzy sobie ,żeby był niebiański. Niski, delikatny dym otaczający ukochanych to właśnie to. Ten dj: http://www.tomaszkoczorowski.pl/taniec-w-chmurach.html doskonale wie jak wprowadzic piękny nastrój na wesele i w szczególności na ten chyba jeden z kulminacyjnych momentów jakim jest właśnie taki taniec. Ten dj o ,którym ci piszę sam pracował na moim osobistym weselu i byłam bardzo zadowlonoa. Taniec był magiczny. Muzyka piękna nastrojowa. To był niezapomniany wieczór i z pewnością nigdy go nie zapomnę ,czyli był taki jaki ślub powinien być.

SuperOwca

Użytkownik

#2017-12-06 08:50:53 
WOW dziękuje ci pięknie z aten wspaniały wpis no i ,oczywiście z apomoc. Niezmiernie mi pomogłaś. Trafiłas w sam środek. Właśnie się rozmarzyłam myśląc o tym wszystkim.

KobietaTytan

Użytkownik

#2017-12-06 09:04:13 
Nie ma za co kochana do usług :) :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015